KVALITNÉ ONLINE FINANČNÉ VZDELÁVANIE

PONUKA ONLINE KURZOV

O nás

EduAkademia.sk je vzdelávacia inštitúcia, ktorú založili ľudia s dlhoročnou praxou na finančnom trhu. Portál je zameraný predovšetkým na osobitné finančné vzdelávanie v súlade so zákonom o finančnom sprostredkovaní. Pripravili sme pre Vás vzdelávanie vo všetkých sektoroch a to:

Tiež si môžete vybrať stupeň a to od základného až po vyšší, teda aký potrebujete pre výkon Vašej činnosti. Záleží nám na Vašej odbornosti, aby ste svojim klientom poskytovali prvotriedny servis a tak preto sme celý vzdelávací proces v každom sektore nastavili tak, aby sme Vám poskytli čo najviac odborných a praktických informácii. Uvedomujeme si, že mnohé informácie je možné si dohľadať na internete, ale snahou nášho celého vzdelávacieho tímu Vám bolo poskytnúť čo najkomplexnejší prehľad informácii pre prácu vo finančnom sektore. Okrem osobitného finančného vzdelávania budeme pre Vás pripravovať rôzne semináre, školenia, workshopy pre Váš rozvoj.

Prečo si vybrať práve nás?

Hľadáme nové a inovatívne prvky vo vzdelávaní a hľadáme partnerstvá. Sme tím skúsených dlhoročných lektorov s praktickými skúsenosťami, ktorí neustále hľadajú nové riešenia.

Robíme to čo nás baví a napĺňa. O nás už viete KTO SME, dajte nám vedieť kto ste VY.

PhDr. Ernest Kováč, PhD., MBA., LL.M.
konateľ